بازدید : 248 28 مرداد 1396 20:20 شماره :51982

سقوط مرگبار خودرو به قعر دره جان دو جنگلبان را گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان دو تن از ماموران حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان در اثر وازگونی خودرو در منطقه کوهستانی بابا علی از توابع شهرستان آستارا جان خود را از دست دادند .

عصر امروز (28 مرداد 96) تعدادی از نیرو های سخت کوش یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان پس از انجام ماموریت حفاظتی خود در منطقه لاتون و بابا علی در حوزه لوندویل شهرستان استارا و در مسیر بازگشت دچار حادثه شده و خودروی سازمانی ایشان پس از وازگونی به دره سقوط نموده است که در این حادثه دلخراش دو تن از ماموران منابع طبیعی به نام های جلیل فرازی مقدم و شهروز شریفیان در دم جان به جان افرین تسلیم نموده و 7 تن دیگر نیز مصدوم و مجروح شده اند .

مجروحان بلافاصله به بیمارستان شهرستان آستارا منتقل و تحت درمان قرار گرفته اند اما حال 2 تن از مجروحان وخیم بوده و به احتمال زیاد نیاز به اعزام ایشان به مراکز درمانی مجهز تر در دستور کار پزشکان و کادر درمانی قرار گرفته .

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان ضمن عرض تسلیت به خانواده های این دو جنگلبان پاکباز و پرتلاش علو درجات درگذشتگان و شفای عاجل مصدومان و مجروحان حادثه را از خداوند منان خواستار شد .

دکتر محسن یوسف پور همچنین اظهار کرد برای مداوا و درمان مصدومان از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد و تمامی نیروهای مرتبط با این موضوع تا آخرین لحظه در کنار این عزیزان خواهند بود .

چگونگی حادثه و گزارش کامل این واقعه دلخراش دراطلاعیه های صادره ثانوی به آگاهی خواهد رسید .

|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :