پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تجلیل از نمونه های منابع طبیعی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما
بازدید : 494 11 دی 1396 9:28 شماره :45784

تجلیل از نمونه های منابع طبیعی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما

 

مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از تجلیل نمونه های منابع طبیعی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما خبر داد.

غلامرضا هادربادی ظهر یکشنبه، به بخش خبری مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: در مراسم تجلیل از نمونه ها از 153 نفر از بهره برداران بخش کشاورزی تجلیل می شود که 15 نفر از آنان مجریان و بهره برداران نمونه منابع طبیعی هستند که در9حوزه مرتعداری، آبخیزداری (مکانیک، بیولوژیک و بیومکانیک)، تثبیت شن و بیابانزدایی، صنوبرکاری، مدیریت منابع جنگلی، بهره برداری محصولات فرعی و حفاظت مشارکتی مورد تقدیر قرار می گیرند.

هادربادی خاطر نشان کرد: امروزه یکی از روش های قابل اعتماد و کارآمد در حوزه ترویج و فرهنگ سازی، شناسایی، انتخاب، معرفی و بکارگیری تجربیات مجریان و بهره برداران نمونه است که انتخاب برترین های حوزه منابع طبیعی یکی از رویکردهای اصولی در تبادل تجربیات و دانش بومی به حساب می آید.

بر اساس این گزارش، مراسم تجلیل از نمونه های منابع طبیعی امروز(دوشنبه) یازدهم دی ماه با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :